Odszkodowanie dla Pani Agnieszki z Wodzisławia za potrącenie na przejściu dla pieszych

?

W miejscowości Wodzisław Śląski doszło do potrącenia osoby na przejściu dla pieszych. Wypadek wyglądał groźnie, na szczęście nie doszło do śmierci. Potrąconej została szybko udzielona pomoc, następnie przewieziona karetką do szpitala.

W wyniku wypadku Pani Agnieszka doznała poważnego złamania prawej ręki z przemieszczeniem, oraz złamania prawej nogi. W ostateczności sprawca poniósł karę.

Kosztowne leczenie!

Na skutek wypadku, Pani Agnieszka straciła częściową sprawność. Powrót do zdrowia wymagał bardzo kosztownej, oraz długotrwałej rehabilitacji. W związku z brakiem możliwości wykonywania pracy, zaczęły się problemy finansowe. Na szczęście Pani Agnieszka znalazła informację o możliwości dodatkowego odszkodowania. Od znajomego dostała kontakt do mnie, dzięki czemu mogliśmy szybko działać i uzyskać pieniądze na pokrycie kosztów rehabilitacji.

Dzięki mojej pomocy Pani Agnieszka w Wodzisławia uzyskała duże odszkodowanie, które pokryło leczenie. Rekompensatę za wyrządzoną krzywdę również udało się odzyskać, co pozwoliło na szybki powrót do normalnego życia i wykonywania zawodu.