Odszkodowanie dla Pani Bernadetty z Pielgrzymowic, która ucierpiała podczas wypadku do Skoczowa

?

Pani Bernadetta uczestniczyła w wypadku, który wydarzył się podczas podróży z Pielgrzymowic do Skoczowa. Małżonkowie byli w drodze na wczasy, jednak nie dojechali, ze względu na okoliczności. Podczas spokojnej jazdy, drogę zajechał im tir, który doprowadził do zderzenia z samochodem. Kierowcy nic się nie stało, jednak ucierpiała żona, siedząca za pasażera. Kobieta doznała stłuczenie kręgosłupa piersiowego i lędźwiowego, skręcenie w odcinku szyjnym, a także stłuczenia klatki piersiowej.

Długotrwałe leczenie! Utrudnione dalsze życie!

Wypadek przyniósł wiele cierpienia dla Pani Bernadetty i jej rodziny. Konieczny był kołnierz ortopedyczny, a leczenie trwało miesiącami. Dalsze życie kobiety jest utrudnione stanem zdrowia. Pod swoją opieką ma niepełnosprawnego syna, którym opiekowała się całe życie, jednak teraz jest jej bardzo ciężko. Również nie ma możliwości zajmowania się gospodarstwem, domem jak wcześniej, ponieważ występują trudności ze schylaniem się, dźwiganiem ciężarów, a także chodzeniem po schodów. Odszkodowanie zostało wypłacone w kwocie 1500 zł.

Po zgłoszeniu się rodziny do mnie, postanowiliśmy walczyć o większe odszkodowanie w sądzie. Przedstawione dowody, sytuacja życiowa sprawiły, że uzyskane odszkodowanie wyniosło 8 tysięcy złotych.